Autorka

Kim jestem?

Klaudia Sowa, urodzona 31 lipca 1995 roku w małej mieścinie- Kwidzyn. Od roku zaszczytna mieszkanka Bydgoszczy.  Optymistka, uwielbiająca świat książek i filmów. Czytając całkowicie pochłonięta historią ,nic innego nie ma dla mnie miejsca bytu. Pomysł na bloga to recenzje książek - czyli moje życie codzienne. Najważniejsza dla mnie jest pomoc innym i tym, którzy tego najbardziej tego potrzebują. Wolny czas poświęcam chwytaniu życia garściami. Jednym słowem: AKTYWISTKA :)
Studentka logopedii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W wolnych chwilach zgłębiam tajemnice Audrey Hepburn, którą kocham całym sercem. Uwielbiam spacery z mym lubym, donikąd- przed siebie.Uwielbiam bujać w obłokach, przez co można nazwać mnie niezdarą- potrafię zrobić sobie krzywdę zawsze i wszędzie. Humanistka z zamiłowania- nie z powodu nienawiści do przedmiotów ścisłych.
Osoba pragnąca zaistnieć w wielkim świecie. Najchętniej zbawiłabym cały świat i wzięła pod dach wszystkich bezdomnych i potrzebujących. Marzycielka, która zrobi kiedyś wiele szumu. Zaistnieję. Obiecuję.

Skąd pomysł na bloga?

Powód jest prosty- kocham czytać. Książki pochłaniam w ilościach hurtowych. Pewnego dnia przeglądając świat internetu, natrafiłam na ciekawą stronę blogosfery- recenzentów. Czytając wypociny innych, stwierdziłam- czemu by nie spróbować i zamieszczać swoje opinie? Skoro i tak dużo czytam to przecież mogę dzielić się moją opinią z innymi. Kto wie? Może kiedyś, komuś się to przyda?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!