niedziela, 13 listopada 2016

[KONKURS] Wyniki- wygraj "Zaginionego"


Na samym wstępie pozwolę sobie przeprosić za powstałe opóźnienia, jednak uwierzcie mi: wycinanie bez użycia nożyczek wcale nie jest takie proste :D. Bez zbędnej paplaniny rozwiejmy wszelkie wątpliwości o zwycięzcy. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i wzięcie udziału. Zwycięzca może być tylko jeden. W tym wypadku (udział wzięło ponad 20 osób), dotrzymuję słowa i rozlosowana zostaje również druga nagroda- niespodzianka!

Główna nagroda wędruje do..
AGNES C.

Nagroda- niespodzianka trafi do..
Zaczytana56 MamaDela

Zwycięzcom serdecznie gratuluję! 
Skontaktuję się z Wami drogą mailową w sprawie wysyłki.

4 komentarze:

  1. Ale super wiadomość, w dodatku w poniedziałkowy poranek! Bardzo dziękuję i czekam na wiadomość mailową :) Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Serdecznie dziękuję za nagrodę - niespodziankę :), to super wiadomość i bardzo się z tego cieszę! Również czekam na maila, żeby przesłać adres :). Gratuluję głównej zwyciężczyni! I pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety moja nagroda do mnie do tej pory nie dotarła...

    OdpowiedzUsuń

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!