czwartek, 29 września 2016

[ZAPOWIEDŹ] "Trzy kolory wystarczą. Rysuj!"+"Milion cudownych listów"


Jesień ma to do siebie, że obfituje w wspaniałości wydawnicze. Jednak chciałabym zwrócić Waszą uwagę ku dwóm wyróżniających się na tle powieści, niezwykłym pozycjom."MILION CUDOWNYCH LISTÓW"

JODI

ANN 

BICKLEY


Opis:
Kiedy Jodi Ann Bickley miała pięć lat, zmarła jej ukochana babcia. Mama poradziła jej, by napisać do babci list, i zapewniła, że listonosz dostarczy go do nieba. Jodi zapamiętała, jak napisanie listu pocieszyło nie tylko ją, ale i mamę. To doświadczenie sprawiło, że jako nastolatka Jodi zaczęła pisać pełne optymizmu liściki i notki, którymi podnosiła na duchu nieznajomych.
Latem 2011 roku Jodi wiodła szczęśliwe życie. Udało się jej pokonać różne trudności, angażowała się w działalność artystyczną i z nadzieją patrzyła w przyszłość. To właśnie wtedy zachorowała na zapalenie opon mózgowych i doznała mini udaru. Na długie tygodnie trafiła do szpitala.
Tam, przykuta do łóżka i załamana, Jodi doszła do wniosku, że albo się podda, albo wykorzysta ten czas, by zdziałać coś dobrego. Założyła stronę internetową, zachęcając tych, którym mniej lub bardziej nie układa się w życiu, by skontaktowali się z nią, a ona napisze do nich pokrzepiające listy. Odzew był nieprawdopodobny.
Tysiąc listów, sto krajów i niezliczone znaczki pocztowe. Przeczytajcie inspirującą historię Jodi i jej Miliona Cudownych Listów.


PREMIERA: 26.10.2016
"TRZY KOLORY WYSTARCZĄ. RYSUJ!"

SARAH

BICKLEY

Opis:

Narysuj WSZYSTKO co chcesz, czarnym, czerwonym i niebieskim DŁUGOPISEM! Odkryj prawdziwą przyjemność bazgrolenia i przekonaj się, jaka moc drzemie w trzech zwykłych długopisach. Główne jej założenie to narysuj wszystko co chcesz czerwonym, czarnym i niebieskim długopisem. Dzięki niej można tworzyć niesamowite rysunki, używając najprostszych przyborów - potrzebny jest jedynie czerwony, czarny i niebieski długopis. To cudownie wywrotowa książeczka pełna fantastycznych pomysłów. Pokaże, jak powołać do życia urocze postaci (straszne też) oraz jak kreować niezwykłe światy. Bogactwo inspiracji i przejrzyste instrukcje pomogą rozwijać zdolności plastyczne.


PREMIERA: 28.09.2016


Czy jest coś na co szczególnie czekacie tej jesieni?

1 komentarz:

  1. Pierwsza pozycja mnie kompletnie nie interesuje, po prostu nie leży mi taka tematyka ;/
    Co do drugiej pozycji to już widziałam recenzję tej ksiażki :)
    Uwielbiam rysować, jednak nie długopisami, wolę miękkie linie ołówka :) Zdecydowanie, albo cieniowanie, rozmywanie akryli mmmm <3 Ostre kontury i tak dalej to juz nie dla mnie, swego czasu rysowałam postaci z mang i anime (około 5 lat) i tak w sumie trzeba obrysowywać dość mocno, jednak długopisy sie nie sprawdzą :)
    Kasi recenzje

    OdpowiedzUsuń

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!