piątek, 11 marca 2016

"Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie" Książka do kolorowania [PRZEDPREMIEROWO]Ostatnio bardzo popularne stały się kolorowanki dla dorosłych zwane też antystresowymi. W końcu i w moje ręce trafił jeden z takich egzemplarzy. Chociaż może bardziej pasowałoby tu określenie książki do kolorowania, aniżeli kolorowanki, ponieważ dzięki niej możemy się zarówno zrelaksować, jak i poznać wiele ciekawych miejsc na świecie. Ba! Książka serwuje nam ich aż 100, dzięki czemu starczy nam rysunków na naprawdę długi czas. Jedna kolorowanka zajmowała mi średnio ok 2-3h. Uwierzcie, że do cierpliwych nie należę, jednak gdy tylko wzięłam kredki w ręce i zaczęłam działać, po prostu odpłynęłam do reszty. Niezmiernie mnie to dziwi, bo nawet jako dziecko nie lubiłam tej formy rozrywki. Obrazki po prostu mnie nudziły i cóż.. Talent to nie moje drugie imię. Dlatego udowadniam wszystkim niedowiarkom, że nie trzeba mieć malarskiej ręki, aby zacząć korzystać z takich dobroci.
Jedynym mankamentem, a właściwie czymś co mnie zasmuciło, jest brak chociażby Krakowa lub jakiegokolwiek naszego rodowitego miasta. Przecież są to jedne z piękniejszych miejsc na świecie. Wcześniej wymieniony Kraków czy Wieliczka znajdują się nawet na światowej liście UNESCO. Uważam, że zasługiwałyby na znalezienie się w tej książce. Dzięki rozpoczęciu naszej artystycznej przygody poznamy Faraona, Bajkał, Wietnam, Czechy i wiele innych ciekawych miejsc. Wydanie zasługuje na wielkie wyrazy uszanowania za jakość książki. Kartki są na tyle mocne, że nawet mocne dociskanie kredki nie zniszczy jej, ani nawet nie przebije na kolejny obrazek. Wielkim plusem są również bardzo starannie wykonane rysunki, które swoją drogą są przepiękne.
"Twoją niezwykłą podróż" oceniam bardzo wysoko. Jest to jedna z lepszych rzeczy jakie ostatnio zaczęłam robić. Jestem pewna, że jeszcze wiele godzin czeka mnie przy tworzeniu kolejnych "dzieł sztuki"- chociaż w tym momencie nie zauważam swojego beztalencia :D

PREMIERA JUŻ 30.03.2016!


Ocena: Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu SQN. 
Nie miało to jednak wpływu na ocenę końcową.

Książka dostępna na stronie: EMPIK

2 komentarze:

  1. Wow! Robi wrażenie. Ja niestety nie mam do tego cierpliwości. Od dziecka nie lubiłam rysować, malować i kolorować.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A wiesz, że ja właśnie też nie? Jako dziecko nienawidziłam kolorowanek, ale teraz naprawdę dają radę :)

      Usuń

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!