czwartek, 17 marca 2016

Męska strona socialmedia, czyli VOGPLAYER.PL

Dziś troszkę o czymś innym. Tym razem nie polecę Wam moi mili ani książki, ani filmu, a stronę internetową na którą na prawdę warto zajrzeć. Mowa tu o serwisie lifestylowym typowym dla mężczyzn: VOGPLAYER.PL
Znajdziecie tam wszystko to czego dusza zapragnie. Począwszy od mody męskiej, poprzez męskie zakamarki, aż do książek/filmów, czy też po prostu zwykłych męskich przemyśleń. Czyta się bez wątpienia dobrze. Już sama estetyka strony jest bardzo schludna i elegancka, ale zarazem nie przesadzona.

"Mężczyzna z brodą ma swój styl, więc styl powinna mieć również jego broda. Przystępujemy do kształtowania bezładnej zbieraniny włosów na twarzy w coś, z czego nie jeden drwal byłby dumny. Pole do popisu jest duże i ogranicza je jedynie wyobraźnia. Warto jednak pamiętać o kilku kanonach, które mogą być bazą do dalszych wariacji. Wspomniane kanony stylu brody zależą od kształtu twarzy. Dla kwadratowej twarzy zaleca się utrzymanie dłuższych włosów u dołu brody i krótszych na policzkach. W podobny sposób podchodzi do sprawy brodacz z twarzą okrągłą, który przycina krócej brodę na bokach, a stopniowo wydłuża ją schodząc w dół. Dla twarzy podłużnej zalecenie jest odwrotne – dłuższe boki, krótki dół. Największe pole manewru należy do posiadaczy twarzy owalnej, gdyż w tym przypadku każdy styl będzie im służył."

Dlaczego Wam go polecam? Ano na pewno dlatego, że swoich należy wspierać. A po drugie uważam to za naprawdę godną stronę do poczytania. Jako że w XXI każdy ma tablet, telefon lub chociaż dostęp do Internetu w domu, jesteśmy maksymalnie przywiązani do technologii, każdy szuka czegoś dla siebie. Czegoś co czyta się przyjemnie, ale też z czego dużo można się nauczyć. Taki własnie jest ten serwis. Drogie kobietki, zróbcie coś dla swoich mężczyzn i podrzućcie im ciekawą stronę Internetu, a może i Wy znajdziecie tam coś dla siebie? Może jest to dobry sposób na zrozumienie męskiego punktu widzenia :)?


SERDECZNIE ZAPRASZAM:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!