poniedziałek, 9 listopada 2015

Czy wiecie już, że....?

.....dnia 4.11 ruszyła sprzedaż ilustrowanej biografii jednej z najsławniejszych twarzy MTV, Youtuba i czego jeszcze każda nastolatka może sobie tylko wymarzyć? O kim mowa?

ED SHEEERAN

Sądzę, że nawet ludziom, którzy nieszczególnie przepadają za jego muzyką nie trzeba tłumaczyć kim on jest. Jego się po prostu zna. Od jakiegoś czasu jest o nim naprawdę głośno. Dlaczego? A tego to już możecie dowiedzieć się sięgając po książkę :)!


Graficzna podróż to ekskluzywna, w pełni autoryzowana i stworzona we współpracy z samym Edem Sheeranem opowieść o drodze, jaką przebył muzyk stając się międzynarodową gwiazdą. Książkę wypełniają wspomnienia Eda, ilustracje stworzone przez jego przyjaciela z dzieciństwa Phillipa Butaha (artystę odpowiedzialnego za graficzną oprawę singli i płyt Eda) oraz wyjątkowe fotografie.

Na kartach Graficznej podróży Ed wspomina swoje pierwsze muzyczne doświadczenia, zdradza źródła inspiracji oraz szczegóły dotyczące swoich nagrań i koncertów – aż do wydania drugiego albumu „X”. Dzięki książce odkryjemy, co napędza Eda na ścieżce artystycznej wędrówki i jak radzi sobie z oszałamiającym sukcesem. Dowiemy się również, czego jego zdaniem potrzebuje każdy młody muzyk, by zaistnieć w branży. 

Wspomnienia Eda, jedyne w swoim rodzaju portrety Phillipa Butaha i świetne zdjęcia – wszystko to sprawia, że Graficzna podróż to wyjątkowa książka poświęcona wyjątkowemu artyście.KSIĄŻKĘ MOŻECIE ZAKUPIĆ:

PREMIERA: 4.11

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!