niedziela, 31 sierpnia 2014

DZIEŃ BLOGERA!Jak to mówią Internety 31 sierpień jest ogłoszony MIĘDZYNARODOWYM DNIEM BLOGERA. Lecz kim tak naprawdę jest ten "bloger"? Myślę, że każdy stworzy własną definicję. Czy jest to osoba, która prowadzi stronę jedynie dla profitów, a pisanie traktuje jako pracę, a nie jako sposób na nudę czy też odprężenie? Czy może raczej ktoś, kto założył bloga z myślą o brakującym miejscu w jego życiu, tzn. znalezieniu hobby i daniu upustu swoim kłębiącym się pod kopułą myślom. Dziś jednak odłóżmy to wszystko na bok i przysłowiowo- złapmy się razem na ręce.


Na samym początku pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim blogerom. Życzę Wam, aby wena nie miała końca, wspaniałego i wiernego grona czytelników oraz owocnych postów. Prowadzenie takiego miejsca nie byłoby możliwe bez Was- drodzy czytelnicy! Także to Wam należą się największe brawa i uznania. Tak więc w tym dniu dziękuję Wam z całego serca, a sobie życzę wielu owocnych lat z Books lover oraz niekończących się pomysłów.

Czas wznieść toast za wszystkich blogerów i docenić trud pracy ,jaki niesie za sobą te z pozoru błahe hobby jakim jest prowadzenie takiej strony :)

A co Wy sądzicie na temat obchodzenia takiego typu świąt?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!