wtorek, 26 listopada 2013

Nuda goni nudę, czyli czas na zmiany (?)

Za pasem święta, a wczoraj nawet można było zauważyć odrobinę śniegu, który dał się dziś mocno we znaki pod postacią wszechobecnej chlapy. Nastrój, który mi towarzyszy jest typowo jesienny i dołujący. Katar i ból gardła nie odstępuje mnie nawet o krok. Do tego dochodzi jeszcze stres, który nazywam wczesnomaturowym- uwierzcie, nic przyjemnego, a po dzisiejszym polskim straciłam wszelką nadzieję. Po przeczytaniu tematu starałam wybrać się mniejsze zło i zdecydowałam się na ten oparty o "Lalkę" Prusa. Oby przeżyć do końca tygodnia i jakoś to będzie, później jedynie ponadrabiać wszelkie zaległości i mogę już odpoczywać pełną parą.
Siedząc pod kocem z malinową herbatą w ręku przychodzi wreszcie czas na jakieś refleksje. Boże, ale ja gadam.. Co najmniej jak jakiś filozof, tudzież zakompleksiona kobieta, która ma już sporo przeżyć za sobą. Nic z tych rzeczy moi Drodzy! Otóż zastanawiałam się nad wprowadzeniem codziennego pisania na blogu lub też chociaż kilka razy w tygodniu, tylko.. nie wiem po prostu czy jest dla kogo pisać? Jesteście tu tak właściwie :)? Miło jest czasem wiedzieć, że jednak kogoś to interesuje i mam nadzieję, że jeszcze nie posnęliście! Jeśli nie to zrozumcie biedną maturzystkę, którą dopadł okres późnojesienny. Od grudnia obiecuję poprawę!
Oprócz recenzji chcę wprowadzić również jakieś cykle, tylko z pomysłami na nie jest trochę słabo.. Bo chciałabym żeby było to coś oryginalnego. Macie jakieś pomysły :)?
Przechodząc do jakiś milszych tematów nadchodzi zima, a co za tym idzie- ŚWIĘTA! Wszystkie centra "Last Christmas" czy też z gorącą czekoladą i stosem mandarynek, usiąść na kanapie pod kocem oglądając po raz tysięczny "Kevina". A jak tam Wasze nastawienie?
handlowe i supermarkety będą wypełnione po brzegi bombkami, słodyczami, zabawkami, etc. Niestety z ręką na sercu muszę się do czegoś przyznać, otóż..uwielbiam to! Najchętniej już zaczęłabym ubierać choinkę, nucąc pod nosem świąteczne piosenki, takie jak nieśmiertelne
Jeśli jeszcze nie posnęliście, ani nie zrezygnowaliście z czytania gdzieś tam w połowie, dziękuję, że czytanie takie szmeranie- gderanie i odpowiedzcie mi na nurtujące pytania. Tymczasem idę modlić się o krztę nadziei i przebłysku wiedzy na jutrzejszej próbnej z matmy- co jest nie lada wyzwaniem dla humana!

Trzymajcie się ciepło
Kochani!

6 komentarzy:

 1. Chętnie poczytam posty w tematyce około książkowej :D np. ulubione wydawnictwa (ale nie tylko dlatego, że ze mną współpracują :P), ulubiona tematyka w książkach, gadżety książkowe, czytać czy nie czytać :P, chętnie oglądam stosy i biblioteczki własne.... nie wiem co jeszcze;) O tej godzinie za dużo mi do głowy nie przychodzi :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o czymś takim myślałam, muszę jeszcze zrobić burzę mózgów i coś się wymyśli :). Nie dziwię Ci się, o 4 nad ranem też nie chciałoby mi się myśleć..:D

   Usuń
 2. To z pewnością będzie miła odmiana, życzę ciekawych pomysłów. Zbliżają się święta, będzie z pewnością o czym pisać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, też mam taką nadzieję! Święta to doskonały czas na zmiany i są obfite w przeróżną tematykę, więc tematów na pewno nie zabraknie :)

   Usuń
 3. Też uwielbiam ten świąteczny szał, te rozświetlone wystawy sklepów, mikołajów, choinki...
  Jeżeli czujesz się na siłach, to oczywiście pisz częściej, wprowadzaj nowe tematy. Może być ciekawie;) Nie mogę niestety obiecać, że przeczytam wszystkie, bo ciągle brakuje mi ostatnio czasu... I jakoś na poprawę w tym temacie się nie zanosi, ale z ciekawością będę zaglądać. Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę starała się pisać jak najczęściej, jednak wątpię aby w mojej sytuacji było możliwe to codziennie. Doskonale Cię rozumiem, samej brak mi czasu na nadrabiane zaległości :)

   Usuń

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!