niedziela, 6 października 2013

STOSIK-zdobycze wrześniowe!

Jak co miesiąc przyszedł czas na podsumowanie swoich działań, a co za tym idzie wstawienie tego, co czytelnicy kochają najbardziej, czyli stosika książkowego. Wrzesień był dla mnie wyjątkowo owocny w zdobycze, z których jestem bardzo dumna. Największym i najmilszym odkryciem było rozpoczęcie przygody z serią "Dary anioła", od której właśnie nie mogę się oderwać i jestem nią zauroczona. Po przeczytaniu pierwszej części, którą zdobyłam w bibliotece, niezwłocznie udałam się do księgarni po kolejną! Przejdźmy do konkretów, oto co udało mi się zdobyć we wrześniu:


Wszystkie pozycje świetnie widać na zdjęciu,więc nie będę się rozdrabniać na każdej z osobna. Większość z nich stanowią książki recenzenckie, wyjątkiem są 3 książki na samej górze: ''Miasto popiołów", "Papierowe miasta"(perełka!) oraz "Dowód".

Czy coś szczególnie przypadło Wam do gustu?

PS: Przepraszam, że tak krótko, ale mam masę roboty, które niestety wywołuje klasa maturalna oraz co za tym idzie- brak czasu. Postaram się wchodzić na bloga jak najczęściej- jeśli oczywiście chcecie, abym nadal tu była :). Bo przecież chyba po to tu jestem- dla Was.

14 komentarzy:

 1. Piękny stos :) "Jane Eyre" jest genialna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie się za nią zabieram i mam nadzieję, że nie pożałuję :)

   Usuń
 2. ,,Papierowe miasta" są genialne, ,,Jane Eyre" również. MP zazdroszczę strasznie:)
  Ja dopiero w drugiej klasie, a i tak roboty masa, także Cię rozumiem. I oczywiście chcemy, żebyś tu zaglądała jak najczęściej:)
  Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie mogę się doczekać kiedy po nie sięgnę, a MP są świetne! Nie wiem czemu wcześniej się tak od tego broniłam.. Ciesz się póki możesz, bo maturalna to nic przyjemnego. Chociaż ja właśnie leżę w łóżku, wyleguję się i choruję :d

   Usuń
 3. Czytałam tylko "Miasto popiołów" i chociaż było to już jakiś czas temu, to wspominam tę książkę bardzo dobrze. Za to kolejne pozycje kuszą i mam nadzieję, że kilka z Twoich zdobyczy trafi też w końcu do mojej biblioteczki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Seria "Dary anioła" wciągnęła mnie bezwarunkowo! Cieszę się, że jestem dopiero na drugiej części i jeszcze 3 przede mną ;)

   Usuń
 4. Biografia Marleya - ciekawie, ciekawie ;)
  kolodynska.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie jestem w toku i jestem zachwycona, po przeczytaniu sięgam po film :)

   Usuń
 5. Oo widzę ze mamy takie samo nazwisko :D Piękny stos wiele pozycji bym ci podkradł :)
  Zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O proszę, widzę że nazwisko zobowiązuje do miłości literatury :)!

   Usuń
 6. Widzę u Ciebie część tych samych pozycji, które i u mnie niedawno zagościły :) Ukradłabym Ci Miasto popiołów i Dowód :) Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Miasto popiołów" i "Dowód" to naprawdę dobre książki- godne polecenia :).

   Usuń

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!