wtorek, 2 lipca 2013

Podsumowanie czerwca

Nadszedł czas, aby zrobić podsumowanie czerwca, który zleciał nieubłaganie szybko. Sądziłam, że będzie to dla mnie lepszy miesiąc niż poprzedni, ale niestety zapomniałam, że czerwiec=zaliczanie i walka o oceny. Tak też było u mnie, ale walka opłaciła się i do klasy maturalnej weszłam z dumnie podniesioną głową :). ,,Już za rok MATURA!''. Wakacje będą dla mnie czasem pracowitym, ale też zamierzam wykorzystać je jak najlepiej, ponieważ od września zaczynam klasę maturalną i wielką naukę. Na szczęście są też pozytywy, bo już 31 lipca osiągnę wiek pełnoletni i stanę się pełnoprawną dorosłą osobą :D. Wiem, że jest już lipiec, ale od razu po zakończeniu roku pojechałam na biwak z przyjaciółmi, dopiero wróciłam i odespałam, dlatego też podsumowanie wyjątkowo w tym miesiącu. Przejdźmy do statystyk.

Liczba przeczytanych książek: 9

Liczba zrecenzowanych: 5

Ilość przeczytanych stron: 3562

Średnio na dzień: 119

Najlepsza książka: ,,Amy Moja Córka'' Mitch Winehouse (10/10)

Najgorsza książka: ,,Namiętność'' Lauren Kate (4/10)


Zacznijmy jak zwykle- od góry. ,,Dziewczyny nie płaczą. Ósemka wygrywa'' Stephanie Plum od wydawnictwa Fabryka Słów, jest to moje pierwsze spotkanie z tą serią, a wiem, że jest w niej kilka książek. Niebawem recenzja. Dalej mamy ,,Assasin's Creed. Porzuceni'' Olivera Bowdena od AIM Media, gra jest genialna, ciekawe jak będzie z książką. Zdobycze biblioteczne : ,,Weronika postanawia umrzeć'' Paulo Coelho, ,,Niezgodna'' Veronica Roth, dwie ostatnie części ,,Upadłych'' Lauren Kate, ,,Agent'' Manuela Gretkowska. Na końcu mamy ,,Amy Moja Córka'' Mitch Winehouse od wydawnictwa SQN, obok niego powinien być ,,Kodeks Bracholi'', ale niestety aktualnie porwała go moja siostra.

Powyżej moje elektroniczne nabytki do których zaczęłam się ostatnio przekonywać. ,,Przerwana lekcja muzyki'' Susanna Keysen- obejrzałam film, który jest od teraz moim ulubionym, więc postanowiłam sięgnąć po jej papierową wersję. Tuż obok ,,Alchemik'' Kenneth Goddard, moje pierwsze spotkanie z autorką.

Coś z moich zdobyczy przypadło Wam do gustu? Czekam na Wasze opinie :)

Zmieniłam wygląd bloga, jak Wam się podoba :)? Męczyłam się z nim całą noc, ale wydaje mi się, że było warto. Jak sądzicie?

8 komentarzy:

 1. Dobry wynik podobny jak mój ;) chętnie bym Ci podkradła "Niezgodną" ! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę za bardzo przypomina mi ,,Igrzyska śmierci'', więc już na starcie nieco ją skreśliłam, ale w sumie daje radę :)

   Usuń
 2. "Przerwaną lekcję..." też bym chciała przeczytać. Film był świetny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Film jest jednym z moich ulubionych do tej pory, a książka jest równie dobra.

   Usuń
 3. A ja właśnie zaczynam "Assasni's Creed. Renesans":)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jak zwykle postawiłam na ostatnią wydaną część, ale nie żałuję i chwytam za poprzednie :)

   Usuń
 4. Muszę w końcu obejrzeć ,,Przerwaną lekcję...". Dopiero niedawno rozpoczęłam przygodę ze Śliweczką, ale jest świetnie muszę powiedzieć. ,,Niezgodną" polecam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, rzucaj wszystko i oglądaj! Jeśli chcesz mogę wysłać Ci na maila link z filmem :). Śliweczka dopiero zawitała na mojej półce, przekonamy się czy to dobry wybór :)

   Usuń

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!