środa, 7 maja 2014

Z kubkiem z dłoni #2

Herbata Cicha Noc 50g

Właśnie delektuję się tą zacną herbatą i muszę powiedzieć, że... Chcecie znać moje odczucia na jej temat?
Sposób przygotowania:
2-3 łyżeczki suszu zalać wrzącą wodą, odstawić na czas zaparzenia (ok.5 min). Dodać cukru wedle własnego uznania, jednak według mnie jest to zbędne, gdyż herbata jest naprawdę słodka.

Wrażenia:
Cudownie aromatyczna, co czuć automatycznie po otwarciu opakowania. Herbata ta, to kombinacja suszu składającego się między innymi z: czarnej herbaty, pomarańczy, kawałków migdałów, goździków, kardamonu oraz płatków róż. Wszystkie te składniki widzimy gołym okiem co daje mi gwarancję naturalności napoju. Idealna do picia zarówno na zimno jak i ciepło. Smak na długo pozostaje nam na podniebieniu. Świetnie sprawdzi się jako towarzysz miłego wieczora przy filmie lub książce.

PS: Dzięki świętom wielkanocnym wzbogaciłam się o cudowny aparat marki Samsung, z którego jestem bardzo zadowolona. Ot, prezent od starszej siostry :) Aktualnie moje obroty niebezpiecznie spadają, a koniec matur dopiero za tydzień. Jutro rozszerzony polski, zobaczymy co z tego będzie.. Jednak po trudnej podstawie i matematyce liczę na chwilę odetchnienia i ulgi. Tak więc kochani trzymajcie kciuki!

Za zestaw herbat dziękuję firmie Skworcu!

2 komentarze:

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!