czwartek, 20 marca 2014

ROK BLOGA!


Kochani!
Z przyjemnością pragnę się z Wami podzielić wspaniałą nowiną. Otóż.. dokładnie rok temu pojawił się pierwszy wpis na Books Lover :)! Przez ten czas zdarzyło się wiele dobrych chwil oraz sporo się nauczyłam. Doszkoliłam swoje umiejętności i nie zamierzam na tym poprzestawać. Zawarłam wiele cudownych znajomości, współpracy z wydawnictwami oraz przede wszystkim zdobyłam wiernych czytelników. W tym miejscu pragnę Wam niezmiernie podziękować i ucałować w obie dłonie. Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie Wy- kochani Czytelnicy!


Ostatnio trochę podupadły sprawy blogowe, ale mam wielkie i adekwatne wytłumaczenie- matura za pasem. Niestety.. Ale na pocieszenie mogę dodać, że postępy dzięki temu są znaczące i widoczne. W weekend zamierzam świętować rocznicę bloga, wzniosę toast z uśmiechem na ustach, bo to wielkie wydarzenie. Czego sobie życzę w tej podniosłej chwili? Może jeszcze wierniejszych czytelników, abyście nie opuszczali mojego bloga, owocnych współprac, regularnych postów, nieopuszczającej weny twórczej, nieskończonych pomysłów oraz przede wszystkim wielu rocznic :)
Z okazji urodzin bloga wpadłam na pewien pomysł. Co powiecie o konkursie? Szczegóły podałabym w kolejnej notce, a i nagrodę postaram się wymyślić jakąś ciekawą. 

Buziaki, 
K.


2 komentarze:

  1. Gratuluje wytrwałości i życzę sił do dalszego prowadzenia bloga. Zajrzę, gdy wymyślisz konkurs :)

    OdpowiedzUsuń

Zależy mi na Twojej opinii, ale proszę nie zostawiaj komentarzy typu ''Nie dla mnie'' lub ''Brzmi ciekawie''- wysil się trochę i doceń moją pracę. Zostaw adres swojego bloga, a na pewno zajrzę, jednak nie zostawiaj tu samych zaproszeń. Obraźliwe komentarze będą usuwane. Anonimie- podpisz się!